Uwaga ze względu na wyjątkową sytuacje w kraju, czas wysyłki może się opóźnić o kilka dni.

    Oferowane przez nas profesjonalne urządzenia cechują się nadzwyczajną trwałością oraz wzmożoną wydajnością, znakomicie sprawdzą się dla nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszym sklepie internetowym znajdują się wysokiej jakości destylatory. Sklep online proponuje różnego rodzaju aparaty, zarówno te w formie szybkowarów, beczek KEG, jak i specjalistyczne urządzenia elektryczne.

    Każdy destylator wyróżnia prosta forma oraz łatwość obsługi. Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie wykonane zostały przy użyciu wysokiej jakości, specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, które są bardzo trwałe oraz odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Dzięki temu uzyskają Państwo nieprzeciętny i najwyższej klasy produkt końcowy, wzbogacony jedynym w swoim rodzaju zapachem oraz doskonałym smakiem.

    Wyposażone w profesjonalne elementy zestawy przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Destylatory dostępne są w naszym sklepie internetowym w wielu różnych litrażach – zachęcamy serdecznie do dokładnego zapoznania się z całą ofertą. W razie wątpliwości z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, zapraszamy do zakupów online

    ×

    Koszyk