Kolumny i chłodnice destylacyjne

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo profesjonalne elementy i akcesoria przeznaczone zarówno do domowego, jak i przemysłowego użytku – a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Kolumny oraz chłodnice destylacyjne to niezbędne elementy do przeprowadzenia szybkiej i skutecznej destylacji.

Dzielimy je na kilka typów ze względu na rodzaj budowy, ilości odstojników i zimnych palców. Oferujemy między innymi wysokiej klasy, profesjonalne kolumny destylacyjne, idealne dla koneserów, a także całe zestawy wyposażone w wiele dodatkowych elementów. Przykładowo, dostępna w naszym asortymencie chłodnica z dużym odstojnikiem przychodzi do Państwa m.in. z termometrem analogowym lub cyfrowym oraz kompletem węży, nakrętek, podkładek i uszczelek do podłączenia szybkowaru, czy innego zbiornika.

Proponowane przez nas specjalistyczne chłodnice i kolumny to produkty wytworzone z wysokiej klasy, starannie wyselekcjonowanych i
sprawdzonych materiałów. Dzięki temu są one nie tylko bardzo trwałe, ale i odporne na negatywny wypływ czynników zewnętrznych. Co więcej, prezentowane przez nas wyroby są również bardzo łatwe w obsłudze oraz konserwacji. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zakupów!