Nawadnianie ogrodu, węże ogrodowe i akcesoria

Nawadnianie

Nawet najprostsze w pielęgnacji rośliny nie wzrosną, jeśli nie dostarczysz im cennego nawilżenia. Pozwól nam sprawić, że nawadnianie ogrodu przestanie być przykrą koniecznością i żmudnym obowiązkiem! W naszej ofercie znajdziesz szereg produktów, takich jak nowoczesne węże, pistolety zraszające, a także dobrze skomponowane zestawy artykułów, które sprawią, że podlewanie upraw oraz kwiatowych klombów nabierze przyjemnego charakteru.

Urządzenia do zraszania roślin – solidne wykonanie, nowoczesny design

Nasza oferta artykułów do nawadniania roślin opiera się na sprawdzonych produktach marki Bradas. Ich mocną stroną są proste w obsłudze, niezawodne mechanizmy oraz lekkie i wytrzymałe tworzywa sztuczne. Jeśli interesuje Cię wąż ogrodowy, w naszym sklepie kupisz trójwarstwowe, zbrojone modele o długości od 20 do 50 m. Tworzą doskonały zestaw z naszymi pistoletami zraszającymi wyposażonymi w systemy regulacji trybu i strumienia wody. Dzięki nim podlejesz rośliny o różnorodnych potrzebach – od trawnika aż po warzywne grządki.

Akcesoria do węży i zestawów zraszających

Właścicielom wielkopowierzchniowych działek oraz pól uprawnych wymagających intensywnego nawadniania z pewnością przypadną do gustu nasze szybkozłącza, trójniki i zestawy zraszające. Dzięki nim sprawnie połączysz węże, doprowadzając wodę nawet w oddalone od hydrantu miejsca. Jeśli należysz do osób, które lubią mieć pod ręką rozwiązanie każdego problemu, wyposaż się w reparatory – służą zarówno do przedłużania przewodów, jak i naprawy uszkodzeń mechanicznych.

Dobrze dobrane przyłącza – gwarancja kompatybilności

Nasze produkty do podlewania zieleni cechuje uniwersalność. Nie musisz się przejmować, że wybrane przez Ciebie artykuły nie będą pasować do hydrantu lub kranu na Twojej posesji. W sprzedaży mamy solidne, szczelne przyłącza w wariantach 1”, 1/2″, 3/4″ lub 5/8”. Każdy wąż, pistolet zraszający do ogrodu oraz kompatybilne z nimi akcesoria są dokładnie opisane – sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak proste jest stworzenie solidnego zestawu do nawadniania!