Akcesoria do destylacji

Akcesoria

Podczas produkcji jedynych w swoim rodzaju wyrobów oprócz wysokiej jakości aparatury potrzebne są specjalistyczne przybory, akcesoria oraz inne dodatki. W naszym sklepie internetowym oferujemy niezbędne i praktyczne artykuły kominiarskie oraz akcesoria do destylatorów i nie tylko.

W asortymencie znajdują się między innymi: zbiór części zamiennych, alkoholomierze, szczotki do czyszczenia oraz termometry. Oferowane przez nas produkty to m.in. specjalistyczne artykuły kominiarskie. Sklep internetowy proponuje szeroki wybór profesjonalnych wyrobów do czyszczenia komina. Posiadamy również całe zestawy profesjonalnych artykułów kominiarskich, w których skład wchodzą różnego rodzaju przedmioty, takie jak np. lina polipropylenowa, szczotka, rękawiczki, czy karabińczyk. Tego rodzaju przybory znacznie ułatwiają i przyspieszają cały proces czyszczenia.

Nasz sklep online sprowadza wysokiej jakości, bezpieczne i trwałe akcesoria do destylacji, takie jak grzałka nierdzewna, filtr węglowy, czy płyta żaroodporna. Wyroby przez nas oferowane znakomicie sprawdzą się podczas modernizacji każdego urządzenia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu, a także do zakupów online!