Sprzęt do pomiarów

W naszym sklepie internetowym oferujemy różnego rodzaju akcesoria do pomiarów. Wysokiej jakości osprzęt z powodzeniem używany jest zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów.

Temperatura

W e-destylatory.pl oferujemy między innymi akcesoria do pomiaru temperatury od -50 aż do 110 stopni Celsjusza. Elektroniczny termometr wyposażony jest w duży wyświetlacz LCD oraz sondę na długim przewodzie. Czujnik umieszczony może zostać nie tylko w destylatorze, ale i akwarium, kotle, terrarium czy lodówce.

Alkohol

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wskaźników alkoholu. Wysokiej jakości osprzęt precyzyjnie bada i wskazuje stężenie alkoholu w roztworach niesłodzonych. Profesjonalny alkoholomierz najwyższą dokładność zyskuje w temperaturze ok. 20 stopni. Do sprawdzenia mocy procentowej  doskonale sprawdzi się również tzw. „papuga”. Sprawdzone urządzenie pozwala dynamicznie zmierzyć moc procentową wywaru. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu!